Realizacje

klimatyzacja

POLECANE PRZEZ NAS KLIMATYZATORY

Nasza oferta

Fotowoltaika

Klimatyzacja

Pompy ciepła

Oblicz ratę

POLECANE PRZEZ NAS KLIMATYZATORY

Haier w swojej ofercie posiada idealne rozwiązania skierowane do domu. Klimatyzatory ścienne Haier, dzięki swojej funkcjonalności, przyjaznej obsłudze, kompaktowej i estetycznej budowie są cenione przez swoich użytkowników i chętnie instalowane w pokojach, sypialniach, czy innych pomieszczeniach znajdujących się w domach. Chwalone i nagradzane za komfort, innowacyjność i energooszczędność. Instalacje jednostek ściennych można przeprowadzić w domach nowych, a także przy modernizacji w starym budownictwie, ponieważ nie wymagają one dużej ingerencji w ścianach czy suficie. Haier to inteligentne rozwiązania dla domu i mieszkania, które zapewnią chłodzenie latem i dogrzewanie w sezonie zimowym.

Katalog do pobrania:

pobierz

Funkcje zapewniające dobre samopoczucie i szeroka możliwość dostosowania sprawiają, że klimatyzatory GE są elastycznymi urządzeniami, idealnymi do komfortowego codziennego życia.

Na polskim rynku dostępne są klimatyzatory typu split amerykańskiej marki GE (General Electric).

Klimatyzatory przeznaczone są dla użytkowników indywidualnych, ale znajdą także zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych i użyteczności publicznej o mniejszej powierzchni.

Gama produktów GE Appliances jest odpowiedzią na pragnienie dobrego samopoczucia współczesnego konsumenta, zwracając uwagę zarówno na kwestie środowiskowe, jak i styl ich urządzeń.

Katalog do pobrania:

pobierz

AWK System - Wykonanie | RedProjekt | 2020