Realizacje

0

 

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła Neoheat zapewniają kompletne ogrzewanie domu i całoroczne podgrzewanie wody przy bardzo korzystnych warunkach roboczych i bez emisji zanieczyszczeń.

Pozyskując energię z atmosfery, pompa ciepła Neoheat przekazuje ją do wody w układzie grzewczym. Jednocześnie cały system potrzebuje  zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW.

Kompaktowe pompy ciepła dedykowane są do ogrzewania domów jednorodzinnych i ogrzewania ciepłej wody użytkowej (CWU) z wysokim współczynnikiem sprawności.

Pompy ciepła Hitachi stanowią doskonałe rozwiązanie w rezydencjalnym zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również spełniają wymagania stawiane przez sektor komercyjno-handlowy; doskonale sprawdzają się w systemach kaskadowych.

Marka Hitachi na świecie jest znanym i cenionym producentem urządzeń sektora HVAC, głównie za sprawą innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń klimatyzacyjnych, pomp ciepła oraz śrubowych agregatów wody lodowej.

Wybierając pompy ciepła Hitachi można nie obawiać się srogich zim, ani sytuacji kiedy niskie temperatury spowodują unieruchomienie systemu grzewczego. Pompy ciepła Hitachi gwarantują ogrzewane budynków do -25C.

Katalog do pobrania:

pobierz

Katalog do pobrania:

pobierz

Nasza oferta

Fotowoltaika

Klimatyzacja

Pompy ciepła

Oblicz ratę

AWK System - Wykonanie | RedProjekt | 2020